30 Вересня, 2024 10:27 am

Як українці використали проти Путіна його ж “інструмент”, – Майкл Пек

Курська операція України є формою психологічної війни. Іронія полягає в тому, що для таких диктаторів, як ватажок РФ Володимир Путін, “психологічна війна є основою їхнього правління”.

Такою думкою поділився експерт з питань оборони та національної безпеки Майкл Пек у статті для CEPA. Аналітик зазначив, що диктатори ведуть психологічну війну “проти власного населення, щоб залякати будь-яку потенційну політичну опозицію, інших країн, щоб переконати суперників і потенційних жертв у марності опору та підточити національні дискусії”.

“Путін витратив роки на те, щоб підірвати Україну, включно з дезінформацією, захопленням Криму під дулом пістолета і терористичним бомбардуванням українських міст ракетами і безпілотниками. І ось тепер ситуація змінилася. Саме Путін повинен реагувати на дії України”, – підкреслюється у матеріалі.

Пек наголосив, що саме ватажок росіян має замислитися, чи може він довіряти своїм військовим захищати кордони РФ, він має пояснити своєму народу, як війна, що мала запобігти “міфічній загрозі вторгнення НАТО”, закінчилася вторгненням іноземних військ до Росії.

“…Критики операції “Курськ” зазначають, що Путін не перекинув війська зі східної України, де росіяни продовжують повільно, але неухильно просуватися вперед… Вони стверджують, що Україні було б краще використати штурмові загони під Курськом для зміцнення своєї оборони на сході та півдні. Але саме цього і хоче Путін: щоб Україна продовжувала танцювати під дудку Москви, вимотуючи свої найкращі війська і техніку, реагуючи на кризу за кризою”, – додав автор.

На його думку, курська операція дозволяє Україні внести невизначеність у рівняння. “Путін може продовжувати слабо захищати російсько-український кордон, концентруючи свої сили для наступу всередині України. Але цей варіант уже не дає впевненості: тепер це розважливий ризик, що Україна не нападе на якусь іншу частину Росії… диктатори на кшталт Путіна, попри всю свою грізність, найбільше на світі ненавидять невизначеність”, – стверджує аналітик.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *