
Відома українська акторка розповіла про зникнення сестри в Маріуполі: “Не знаю, що з нею”
Українська акторка театру та кіно Тетяна Міхіна, яка виступає в Київському театрі Франка і грає у виставах “Калігула”, “Макбет”, “Тартюф”, розповіла про свою сестру з Маріуполя. Артистка зізналася, що рідна людина зникла і зараз вона не знає, що з нею.
Міхіна сама родом з Маріуполя, але вже понад 20 років вона мешкає у Києві. За її словами, у Донецькій області у неї поховані рідні, але коли вона зможе приїхати – невідомо. Сестра акторки безвісти зникла та не виходить на зв’язок вже тривалий час. Тетяна Володимирівна каже, що жінка мешкала в районі, який постійно обстрілювали росіяни, тому її доля невідома.
“Так, я народилася в Маріуполі, там пройшло моє дитинство. Там похований мій батько, дідусь, брат, на могили яких не можу поїхати. Я бачила мапу Маріуполя в 2022 році, знаю, де мій будинок, але там була лише червона пляма. У Маріуполі в мене жила сестра, і я не знаю, що з нею. Вона мешкала в районі, який потрапив під дуже сильні перші обстріли. Вона не виходить на зв’язок”, – розповіла зірка в інтерв’ю для OBOZ.UA.
Артистка каже, що наразі ніхто з її знайомих чи рідних не живе у Маріуполі. Зокрема, родичі виїхали до Норвегії, оскільки їхні будинки були повністю зруйновані, як житло самої Тетяни.
“З ким не намагалася вийти на контакт після всього жахіття, що там сталося, з’ясовувалося, що люди вже не живуть у Маріуполі. Наш будинок пережив приліт, один із під’їздів повністю розбомблений. У Маріуполі жили друзі моїх батьків… Я давно не спілкувалася з ними, а нещодавно мені у Viber надійшло повідомлення, що вони знову на зв’язку. Я написала, але виявилося, що їхніми телефонами користуються зовсім чужі люди. Я думаю, що це історія про те, як у квартири заселяються російські громадяни – такий дозвіл видають окупанти. Ці незнайомці приходять у хати, відкривають їх, користуються чужими шкарпетками, майками, рушниками, чашками. І невже не виникає запитання, де господарі цих помешкань? Це не люди, а просто тварини”, – додала зірка картин “Останній москаль”, “Повернення Мухтара”, “Таємний щоденник Симона Петлюри”.